Decyma 9 – nowoczesny projekt dla każdej rodziny

Polacy coraz chętniej wyprowadzają się z bloków, zatłoczonych centrów miast gdzie mały metraż mieszkania potrafi kosztować mały majątek i decydują się na budowę własnego domu z kawałkiem ogródka, w którym mogliby wychowywać swoje dzieci. Jednak podjęcie decyzji o budowie domu to dopiero wstępny etap – teraz przychodzi pora na wybór optymalnego dla całej rodziny projektu domu marzeń.

Decyma 9 – projekt, który zachwyci każdego

Fantastyczny, nowoczesny dom o prostej bryle sprawdzi się za każdym razem z uwagi na fakt, że jest on prosty i szybki w budowie. Ponadto nieskomplikowany układ wewnętrzny zapewni optymalną przestrzeń do życia dla całej rodziny, jak również będzie sprzyjać utrzymaniu więzi rodzinnych przez długie lata. Decyma 9 cieszy się popularnością wśród klientów z uwagi na swoją nowoczesną formę i elegancki wygląd zewnętrzny, ale również na optymalnie rozplanowane wnętrze. Zapewnia również wysoki komfort mieszkania wszystkim domownikom, ponieważ sprzyja zachowaniu ich intymności, wygody i spokoju.

Projekt wnętrza oraz jego najważniejsze założenia

Projekt domu Decyma 9 zakłada powierzchnię użytkową ok. stu pięćdziesięciu metrów kwadratowych. Jest to optymalny metraż dla rodziny, która liczy cztery lub pięć osób. Projektant postanowił podzielić przestrzeń wewnętrzną na dwie, główne części: dzienną oraz nocną. Ta pierwsza składa się z dużego salonu połączonego jadalnią z otwartą kuchnią. Z salonu jest wyjście na zadaszony taras, który świetnie się sprawdzi zarówno wiosną i latem, jak również wczesną jesienią. Dzięki zadaszeniu można na nim przebywać i cieszyć się świeżym powietrzem nawet wtedy kiedy pada deszcz, lub w momentach kiedy słońce mocno świeci latem. Część nocna składa się z czterech sypialni, łazienki oraz pralni. Ponadto w projekcie jest również przewidziany garaż dwustanowiskowy, jak również kotłownia. Całość prezentuje się niezwykle elegancko dzięki połączeniu naturalnych materiałów na elewacji: biel farby z drewnianą okleiną to doskonałe, ponadczasowe połączenie, które nigdy się nie zestarzeje i zawsze będzie wyglądać świetnie.

Zobacz więcej na domywstylu.pl

Comments are closed.